Moteks Tekstil, her türlü Pamuk, Viscon, Polyester ve Sentetik iplikten yapılan örgü kumaşların üretim ve satışlarını yapmaktadır. Rekabetçi piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak, müşterisine en kaliteli ürünü en hızlı sürede ulaştırmayı ve bu süreçte çevresel etkenlere dikkat etmeyi kendisine görev edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Moteks Tekstil, ürettiğimiz değerin en büyük destekçisi olan çalışanlarına sunduğu çalışma ortamı ile de dolaylı olarak müşterilerine iyi hizmet sunmayı amaçlamıştır.
 


      Moteks Tekstil 1986 yılında, örgü kumaşın Dünyadaki kalbi olan Kahramanmaraş’ta “ilk örgü fabrikası” olarak kurulmuştur. Bölgenin örgü kumaş merkezi olmasındaki ilk ve en önemli adımın ismi haline gelen Moteks Tekstil diğer yatırımcılara da örnek olmuştur. Artan rekabet ortamına ayak uydurarak, Çabasan Tekstil Boya firmasının kurulumuyla birlikte 1997 yılında entegre olarak çalışmaya başlamışlardır. Daha sonrasında ise değişen piyasa şartlarına uyum sağlamak üzere, örgü makineleri devredilip tekstil boya kısmına ağırlık verilmiştir. Kahramanmaraş’ta “ilk” olması sebebiyle, firma faaliyette kalmış ve kumaş ticareti ile ticari hayatına devam etmiştir.

 
Moteks A.Ş. +90 (344) 251 28 90 Kahramanmaraş / TÜRKİYE
Web Programlama - N-Dizayn